İşletmenizi yönetirken gelir-gider tabloları, raporlar, stok takibi, randevu takibi ve aynı zamanda da müşterilerinize gereken ilgiyi göstermek oldukça zor olacaktır. Estetik merkezi programı ise tüm bu işlemleri tek bir ekrandan halletmenizi kolaylaştıracak bir yazılımdır. Estetik panel ihtiyacınız olan her adımı bir telefon ya da bilgisayar üzerinden online olarak yapma fırsatını size sunmaktadır. Geriye kalan vakitlerinizi ise daha verimli bir şekilde değerlendirebilir ve salonunuzun gelişimine odaklanabilirsiniz. Estetik panel bu noktada size kendi zamanınızı yönetme ve verimli bir şekilde kullanma imkanı sunacaktır.

Demo ile Deneyimin Tadına Varın

Başlangıçta karmaşık gibi görünebilir ancak Estetik Panel sizi bu konuda şaşırtacak kadar basit bir kullanımı olan bir programdır. Web sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden hızlı bir şekilde ekibimizle iletişime geçerek estetik merkezi programı için öncelikle demo talep edebilirsiniz. Demo ile programın denemesinin tadını çıkarabilirsiniz. Programı kullanmaya karar verdiğinizse ise yapmanız gereken sadece aylık veya yıllık planlardan size en uygun olanı seçmek olacaktır.  Plana karar verdikten sonrasını ise bize bırakabilirsiniz. Hızlı bir şekilde program kurulumu yapılacak ve programı kullanımınıza hazır bir hale gelecektir.

Kasa Takibini Estetik Panel ile Yapın

Estetik Panel ile kasanızın da kontrolü bir tık uzağınızda olacak. Program sistemine girilen tüm tahsilat ve giderler otomatik olarak ekranınıza düşecektir. Takip işlemlerini an be an yapabilirsiniz ve bu şekilde tüm finans işlemleri sadece sizin kontrolünüzde olacak. Bu özelliğin sayesinde ise gelir – gider takibini de zamanında yapabileceksiniz.

Müşterilerinize Daha Fazla Zaman Ayırabilirsiniz

Bir güzellik merkezini yönetmek aynı zamanda da müşteriler için gerekli olan ilgiyi göstermek bir noktadan sonra zorlayıcı bir hale gelebilir. Estetik merkezi programı ile size sunduğumuz bu hizmet ile artık müşterilerinize daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. Çalışanlar işletmenin ihtiyaçlarından kazanacağı vakit müşterilere ayırabilecek ve müşterileriniz ile sms sayesinde etkileşim halinde olabileceksiniz. Sms ile özel günlerde, doğum günlerinde ve randevu hatırlatma işlemlerinde müşterilerinize kendinizi de hatırlatma imkanı elde edebilirsiniz. Ve bir diğer seçeneğiniz ise geçmişe dönük müşteri kayıtları ile hangi işlem önerilerinde bulunacağınızı takip edebileceksiniz.