Bir güzellik merkezine sahip iseniz iş hayatınızı estetik merkezi randevu programı ile daha basit aynı zamanda da kaliteli bir hale getirebilirsiniz. Üstelik sadece iş hayatınızı değil aynı zamanda kendinize ayıracağınız zamanı da oldukça kaliteli bir hale getirmeniz bu program ile mümkün olacak. Normal zamanda takibini yapmak zorunda kaldığınız işlemlerin her birini program sayesinde online olarak yapabileceksiniz.

Estetik Panel ile Zamanı Siz Yönetin

Teknolojinin hayatımızdaki yeri her geçen sene daha fazla alan kapsamaktadır. Teknolojinin gelişmesi ise zamanımızı yönetme ihtiyacını doğurmaktadır. Estetik Panel öncelikle size zaman konusunda yardımcı olacak olan bir yazılım içermektedir. Salonunuza gitmeden online olarak tek bir ekran karşısında her işlemi yapabilirsiniz.

Randevu takip sistemi de bir ekrandan yönetebileceğiniz işlemlerden bir tanesidir. Defterler ve bilgisayarda oluşan kayıtlar nedeniyle oluşabilecek aksaklıkların da önüne geçebilirsiniz. Randevuların çakışması da önleyebileceğiniz aksaklıklar arasında yer almaktadır. Güzellik merkezi programının yardımıyla tüm randevularınızı istediğiniz her an takip etmeniz artık mümkün!

Müşterileriniz ile İletişim

Randevularını unutmaması için ya da öncesinde iptal gibi durumlarda haber vermek için sms bilgilendirmesi yapabilir. Müşterilerinizin özel günlerinde mesajlar atabilir ve bu sayede belirli aralıklarla salonunuzu hatırlatabilirsiniz. Müşterileriniz ile iletişim halinde olmanız her zaman size artı olarak dönecek ve kurumsal kimliğinizi de destekleyecektir.

Personel Takibi

Personelinize program içerisinde farklı yetkilendirmeler verebilirsiniz. Ay ve yıllık olarak personellerinizin iş takibini de uygulama sayesinde rahat bir şekilde yapabildiğiniz gibi maaş takibini de yine Estetik Panel ile gerçekleştirebilirsiniz. Farklı dillerdeki personelleriniz de yazılım içerisinde bulunan çoklu dil desteği sayesinde programı basit bir şekilde kullanabilmektedir.

Detaylı Raporlar Artık Zaman Almayacak

Belirli periyotlar halinde alınan raporlar elle yapıldığı takdirde oldukça fazla zaman alan işlemlerdir. Zaman almasının yanı sıra ise aralıkları atlanmadan bu raporların büyük bir kısmının belirlenen gün ve aralıklarla alınması zorunlu bir işlemdir. Estetik merkezi randevu programı gibi salonunuza ve hayatınıza hız kazandıracak olan yardımcı bir program ile hızlı bir şekilde raporlar almanız oldukça basit hale gelmiştir. Ve en önemlisi de salonun detaylı raporlarına da hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.