Satış öncesi ve satış sonrası tüm hareketlere güzellik merkezi programı olan Estetik Panel ile yönetmeniz artık çok kolay hale geldi. Ekonomik fiyatlarla bütçenizi sarsmadan tüm salonunuzun ihtiyaçlarınıza ulaşabilirsiniz. Yazılım tamamen bir güzellik merkezinin ihtiyaçlarını giderebilecek şekilde ekibimiz tarafından oluşturulmuştur. Estetik Panel ile yapabileceklerinizin bir sınırı yoktur. Normal zamanda ayırdığınız tüm zamanı tek bir ekrandan yönetebileceksiniz. Sadece işletmenize ayıracağınız zamanın değil aynı zamanda kendi zamanınızın da yöneticisi olacaksınız.

Tüm Zamanı ve Enerjinizi İşletmenizin Büyümesine Harcayın

İşletmenizi daha da büyütmek gibi bir planınız dahi yoksa bu program ile artık büyümeyi düşünebilirsiniz. Raporlama özelliğini kullanmaya başladıktan ve tek bir ekran ile salonunuzu yönetebilmenin rahatlığı ile zamanınızı en verimli şekilde kullanabileceksiniz. Personelleriniz tüm enerjilerini müşterilerine ayırırken siz de işletmeniz ile oldukça basit bir şekilde ilgilenebileceksiniz. Ve geriye kalan zamanınızda işletmenizi büyütmeyi düşünmeye başlayabilirsiniz. Üstelik güzellik merkezi programında bulunan çoklu şube seçeneği sayesinde birden fazla şubenizi de yönetebileceksiniz.

Estetik Panel ile Stok Takibi

Oldukça basit bir şekilde salonunuzda bulunan ürünleri takip etmeniz artık çok kolay! İşletmenizde hangi ürünlerin sık kullanıldığı bilgisi, stok bilgileri, ürünlere ait fatura bilgileri gibi bilgilere tek bir tık ile ulaşabilirsiniz. Bu şekilde ürünler tükenmeden yenileyebilirsiniz. Aynı zamanda da ürünler için bütçenizi öncesinde ayarlayabilirsiniz.

Hızlı Kurulum ve Kolay Kullanım

Öncelikle web sitemizde yer alan demo talep et kısmından programın demo halini görebilir ve programın özelliklerini inceleyebilirsiniz. Daha sonrasında ise aylık ve yıllık plan paketlerinden bütçenize en uygun olan plana karar verdikten sonra bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Güzellik merkezi programı için ekibimiz en hızlı şekilde sizinle iletişime geçecektir. Bu aşamadan sonrası; size özel olarak kurulumu hızlı bir şekilde yapılacaktır ve kolay bir kullanımı olan Estetik Panel sizin kullanımınıza sunulacaktır. Dilediğiniz an kullanmaya başlamanız bu kadar basit olacaktır. Aklınıza takılan soru ya da sorunlarda 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. En hızlı şekilde sizinle iletişime geçecek ve sorularınızı cevaplayacağız. Yapmanız gereken tek şey; işletmeniz için doğru kararı vermek olacaktır.