Yoğun bir güzellik merkeziniz var ve zamanınızın çoğu müşterileriniz haricindeki işlere gidiyorsa güzellik merkezi yazılımı sizi tam olarak bu noktada destekleyecektir. Müşterilerinize gereken ilgiyi bu program sayesinde rahat bir şekilde ayırabileceksiniz. Doğum günleri, randevu hatırlatma veya özel günlerde müşterilerinizin kendini özel hissetmesini sağlamak artık çok olacak. Kullanacağınız bu yazılım önceliğiniz olan müşterileriniz için vazgeçilmez bir hal alacaktır. Bilgilendirme sistemi istediğiniz her an toplu mesaj gönderimini de sağlamaktadır. Günümüzse ise sms ile bilgilendirme sistemi bir işletme için müşteri açısından oldukça önemli bir hale gelmiştir.

Randevuları Rahat Bir Şekilde Takip Etme

Birden fazla müşteriyi takip etmek bir noktadan sonra zaman çalan bir hale gelmektedir. Aynı zamanda karışıklıklara ve aksamalara da neden olmaktadır. Güzellik merkezi takip sistemi ise tüm bu aksamaların önüne geçen bir yazılımdır. Merkezinizdeki tüm randevuları tek bir ekrandan takip edebilirsiniz. Aksamaların önüne geçerken aynı zamanda da müşterilerinize randevularını hatırlatma mesajları gönderebilirsiniz. Yazılımın bu anlamda sağladığı en önemli avantaj randevu çakışmalarını önlemek olacaktır.

Birden Fazla Merkezi Yönetimi

Birden fazla şubeniz var ise en doğru seçeneğiniz programı kullanmanız olacaktır. Tek bir güzellik merkezi yazılımı ile şubelerinizi yönetebilirsiniz. Şubeler arasında basit bir şekilde entegrasyon yapabilir ve vakit kaybetmeden her birini kontrol edebilirsiniz. Bu durum kurumsal olarak size ve işletmenize de avantaj sağlayacaktır. Tüm sorularınızı hızlı bir şekilde yanıtlayabilir eğer isterseniz bir demo talebi ile yazılımı inceleyebilirsiniz.

Yazılım sizin bir salonda yapmanız gereken tüm ihtiyaçlarınızı bir ekranda toplamaktadır. Basit ve kullanışlı olması da sizin için olumlu taraflarından olacaktır. Üstelik güzellik merkezi yazılımı kullanmanız sizin aynı zamanda kurumsal kimliğinizi etkileyecektir. Müşterileriniz için oluşturacağınız profillerden hangi işlemleri yaptırdığına dair bilginizin olması ve analizler sonucunda müşterilerinize doğru öneriler ile gitmenizi sağlayacaktır. Yapmanız gereken ise öncelikle demo halini talep etmeniz olacaktır. Bu sayede tüm bu anlatılanları yazılımı satın almadan deneyimleme şansını elde edebileceksiniz. Demo halini deneyimledikten sonrasında ise salonunuza en uygun planı seçerek satın alma işlemlerini başlatabilirsiniz. Kullanımına ise en kısa zamanda başlayabilirsiniz.